8. plavecké závody s Delfínkem | Plavecký klub Delfínek
26. 5.
2018

8. plavecké závody s Delfínkem

V sobotu 26.5.2018 proběhly na bazéně v Letňanech v Lagoonu 8. plavecké závody s Delfínkem. Letos jsme zopakovali loňskou úspěšnou novinku, a to závod rodičů, kterým bychom touto cestou chtěli moc poděkovat za odvahu a krásné plavecké výkony. 

Všichni závodníci byli moc šikovní a snažili se o co nejlepší výsledky za mohutného fandění a podpory svých rodičů a kamarádů. Velká pochvala patří zejména nejmenším účastníkům - ročníku 2013, kteří se zúčastnili ve velkém počtu. Děti v tomto věku začaly samostatně bez maminek plavat v září 2017 a nyní byly schopny závodit, zvládnout 25 m a ukázat všem, co za ten rok dokázaly.

Velká pochvala instruktorkám za trpělivost a rodičům za skvělou podporu během celého roku.

Chtěli bychom moc poděkovat všem závodníkům za skvělou účast a rodičům za jejich podporu při závodech.

Děkujeme městské části Praha 18-Letňany za finanční podporu, díky které, se nám závody podařilo zorganizovat.

Děkujeme našim sponzorům, kteří nám pomohli s cenami pro závodníky:

 

PRO-DOMA Stavebniny - p. Potměšilová

p. Šulc

 

 

Foto ze závodů je v naší galerii fotek.

Výsledková listina-závody 2018

 

ROČ. 2013      
25 m PP+KN s páskem      
  čas    
Čadíková Silvie 00:40,86    
Ovský Václav 00:44,46    
Paska Marek 00:44,65    
Stoklas Vítek 00:48,42    
Králová Adéla 00:48,65    
Müller David 00:48,87    
Ovská Viktorie 00:48,93    
Vokáčová Julie 00:48,95    
Vartýř Jakub 00:49,34    
Pavelcová Beáta 00:49,83    
Vlčková Vendulka 00:50,50    
Kuchař David 00:53,28    
Dobišová Viktorie 00:54,66    
Chrpa Tadeáš 00:56,37    
Fridrich Oliver 00:58,05    
Slaný Patrik 00:58,31    
Hajšl Vojtěch 01:00,00    
Dancheva Anna 01:04,17    
Tomšík Daniel 01:14,05    
Stoklas Hynek 01:16,30    
Maněnová Nela 01:17,91    
Rezková Veronika 01:19,39    
Pudilová Lucie 01:21,16    
       
ROČ. 2012      
25 m PP+KN       
  čas    
Petrovicová Dominika 00:39,21    
Potměšil Lukáš 00:44,75    
Weigl Max 00:47,48    
Lichnovská Eliška 00:48,97    
Vršanová Jana 00:49,49    
Richtrová Lenka 00:52,32    
Řimnáč Ondřej 00:54,42    
Moudrý Jakub 00:55,63    
       
ROČ. 2011      
25m ZNAK      
  čas    
Kovařík Jan 00:28,50    
Paska Lukáš 00:28,59    
Kluganostová Jana 00:28,78    
Končil Samuel 00:29,55    
Holubec Jan 00:29,78    
Chrpová Antonie 00:29,90    
Vlček Ondřej 00:30,01    
Kučerová Anna 00:30,82    
Peterka Jiří 00:31,42    
Krejčí Anna 00:31,63    
Rozvodová Kateřina 00:32,20    
Polnický Lukáš 00:32,48    
Studený Patrik 00:32,84    
Prox Ondřej 00:34,40    
Kochlíček Jindřich 00:34,69    
Vrána David 00:36,67    
Pňovská Julie 00:37,31    
Oklešťková Tereza 00:37,68    
Zvířecí Štěpán 00:37,90    
Lichnovský Petr 00:38,52    
Rotaru Vanessa 00:38,66    
Panýr Ondřej 00:39,23    
Mareček Matyáš 00:42,94    
Puzskar Vojtěch 01:14,90    
       
ROČ. 2010      
25Z+25K       
  25 VZ 25 Z  výsledný součet časů
Hloušková Viktorie 00:25,15 00:28,60 00:53,75
Pavelcová Anna 00:27,03 00:27,20 00:54,23
Pášová Michaela 00:26,12 00:28,59 00:54,71
Čadíková Hedvika 00:26,00 00:29,93 00:55,93
Lísalová Adéla 00:27,96 00:28,99 00:56,95
Hanáčková Gabriela 00:30,20 00:29,56 00:59,76
Vegrichtová Kateřina 00:31,60 00:31,63 01:03,23
Lerchová Eliška 00:32,60 00:36,83 01:09,43
Trefná Julie 00:36,82 00:39,03 01:15,85
       
  25 VZ 25 Z  výsledný součet časů
Křenek Jakub 00:23,66 00:27,35 00:51,01
Bašo Roman 00:29,14 00:27,05 00:56,19
Trešl Patrik 00:27,94 00:28,27 00:56,21
Franc Šimon 00:34,40 00:32,99 01:07,39
       
ROČ. 2009      
50m VZ + 25m Z      
  50 VZ 25 Z výsledný součet časů
Kluganost Lukáš 00:47,96 00:22,68 01:10,64
Vartýř Matěj 00:53,61 00:26,14 01:19,75
Pejsar Prokop 00:59,87 00:26,33 01:26,20
Caha Tobiáš 01:03,44 00:26,82 01:30,26
Petrovic Matyáš 01:04,42 00:28,39 01:32,81
Tomšů Richard 01:05,27 00:32,95 01:38,22
Patejdl Andrej 01:15,08 00:32,93 01:48,01
       
  50 VZ 25 Z výsledný součet časů
Vlčková Barbora 00:46,79 00:23,27 01:10,06
Potměšilová Lucie 00:50,24 00:22,12 01:12,36
Rezková Alice 00:48,70 00:27,02 01:15,72
Šulcová Karolína 00:53,32 00:24,74 01:18,06
Kochlíčková Karolína 01:07,13 00:30,5 01:37,65
Schwertnerová Sára 01:05,76 00:34,82 01:40,58
       
ROČ. 2008       
50 VZ + 50 Z      
  50 VZ 50 Z výsledný součet časů
Pechanová Viktorie 00:44,29 00:47,75 01:32,04
Kadlecová Šárka 00:42,50 00:49,99 01:32,49
Pňovská Anna 00:43,18 00:55,53 01:38,71
Rezková Amálka 00:46,40 00:56,02 01:42,42
Francová Anežka 00:49,37 00:59,38 01:48,75
Kunická Sára 00:51,30 00:57,91 01:49,21
Kovaříková Klára 00:51,41 01:00,56 01:51,97
Blachová Karolína 00:56,42 01:05,56 02:01,98
Půlpytlová Adéla 01:01,93 01:00,15 02:02,08
Sálová Andrea 00:54,63 01:14,70 02:09,33
       
  50 VZ 50 Z výsledný součet časů
Bašo Tomáš 00:46,72 00:57,82 01:44,54
Holubec Jakub 00:50,33 00:57,69 01:48,02
Moudrý Vojtěch 00:46,89 01:02,09 01:48,98
Kordík Tomáš 00:56,40 00:58,45 01:54,85
       
ROČ. 2007      
100 VZ      
  čas    
Bernášek Tomáš 01:28,65    
Kučera Tomáš 01:34,30    
Vrána Lukáš 01:47,37    
       
  čas    
Vlčková Agáta 01:36,89    
Holubcová Anna 01:49,58    
Rezková Ilona 02:00,62    
       
25 P      
  čas    
Medunová Sofia Mia 00:31,80    
Richtr Antonín 00:31,82    
Vrbová Magdaléna 00:39,90    

 

  

 

 

 

Více aktualit ~~~~