Relaxační bazének | Plavecký klub Delfínek

Relaxační bazének

Relaxační bazenék (Letňany)

Plavání miminek od 6ti týdnů do 6 měsíců probíhá v Letňanech v relaxačním bazénku Whirpool s teplotou 36°C, která je postupně snižována.V příjemném prostřední se rodiče, pod vedením zkušené instruktorky naučí, jak s miminkem správně manipulovat, jak ho otužovat a jak rozvíjet jeho psychomotorické dovednosti.Lekce plavání s miminkem trvá 30 min. Plave se 1x týdně, lekce na sebe navazují a tvoří tak ucelený kurz.

 

Ošetření vody v relaxačním bazénku

Plavání miminek probíhá v relaxačním bazénku Whirpool s teplotou 36°C. Voda je nepřetržitě ošetřována dle hygienických norem (cirkulace přes pískový filtr). Každý den je prováděno praní filtru a dopouštění čerstvé vody.Whirpool se třikrát týdně celý vypouští a je prováděn komplexní úklid, čištění a dezinfekce vany a akumulační nádrže. Dále je prováděna pravidelná kontrola a odběry vzorků vody (laboratoř PEAL).

 

Jak lekce probíhají

Plavání miminek od 6ti týdnů probíhá v Letňanech v relaxačním bazénku Whirpool s teplotou 36°C, která je postupně snižována.

Lekce plavání trvá 30 min. Plave se 1x týdně, lekce na sebe navazují a tvoří tak ucelený kurz. Lekce se účastní pouze 1 miminko s rodiči (tatínkové jsou také vítáni).

Délku "plavání" si určuje miminko samo. Lekce jsou vždy přizpůsobeny potřebám dítěte, jeho věku, pokročilosti a samozřejmě i náladě.

Součástí každé lekce je i otužování, trochu teorie, správná manipulace. Speciálně proškolená instruktorka učí rodiče během lekcí, jak s dítětem správně manipulovat, jak mu porozumět.

S plaváním v relaxačním bazénku je možné začít už v 6 týdnech. Pokud máte miminko starší, nevadí, začít se dá kdykoliv.

Pokud Vás plavání s miminkem bude bavit, a my věříme, že bude, můžete s námi pokračovat v kurzech plavání v Letňanech. A navázat tak na dovednosti, které už budete umět z relaxačnhího bazénku.Po plavání je dobře ještě chvíli zůstat v teple našeho centra, pomalu vychladnout, nakrmit miminko (po plavání bývá veliký hlad). 

 

Co s sebou

Pro miminko:

  • Jednorázovou plenu do vody (dá se zakoupit i na místě).

  • Plenu nebo papírovou podložku na přebalovací pult 2x.

  • Velkou osušku nebo plenu.

  • Olejíček nebo krém na ošetření pleti po koupání.

Pro rodiče:

  • Tílko nebo tričko (máme teplíčko) a přezůvky.

  • Letňanech rodiče potřebují plavky.

  • Dobrou náladu.

 

Všeobecné podmínky

Kursovné na plavání miminek v relaxačním bazénku musí být uhrazeno v plné výši před první lekcí, záloha 500,- Kč na nový kurs je vždy nevratná.

V případě, že jste nemocní, je potřeba se omluvit nejpozději do 19 hodin dne přede dnem lekce. Za omluvenou lekci dostanete náhradní a přijdete si jí odplavat v probíhajícím kursu.

V případě dlouhodobé nemoci je možné na základě lékařské zprávy převést polovinu z neodchozeného kursovného do dalšího kursu. Peněžní prostředky se nevrací. Zbývající neodchozené kursovné představuje smluvní pokutu, kterou je organizátor oprávněn účtovat.

V případě zrušení kursu organizátorem, má účastník kursu nárok na poskytnutí náhradní lekce.

Pořizování audiovizuálního záznamu a fotografování je povoleno pouze pro soukromé účely.

Zaplacením zálohy, případně celého kursovného, účastník kursu souhlasí s těmito podmínkami.

Objednat celý kurz