Dovolená s Delfínkem | Plavecký klub Delfínek

Dovolená s Delfínkem

 

Rodinná dovolená s Delfínkem

od 20.6. do 25.6.2021

Hotel Frankův Dvůr Jindřichův Hradec

 

Hotel **** Frankův Dvůr patří mezi ubytovací zařízení, která se v zahraničí označují jako „baby friendly“, tedy přátelská k dětem. Poznáte to hned při příjezdu do hotelového komplexu, v němž je dětem vyhrazen velký prostor s pískovištěm, důmyslnými prolézačkami, skluzavkami a lanovými můstky. Dětské hřiště je totiž umístěné jen pár metrů od letní terasy restaurace, odkud můžete se skleničkou vína nebo šálkem kávy v ruce v klidu sledovat jejich dovádění.

Restaurace Frankův dvůr je vyhlášená nejen mezi hotelovými hosty, ale i mezi místními v Jindřichově Hradci. Restaurace nabízí pokrmy české kuchyně i mezinárodní speciality, které chutnají českým i zahraničním hostům a lákají okolo projíždějící cyklisty sesednout z kola a usednout v restauraci. Tradiční jídla jsou připravovaná z čerstvých surovin od místních farmářů a dodavatelů a korespondují s celkovým pojetím hotelu, který vznikl na místě bývalého statku.

 

 Ceny za pobyt včetně všech aktivit a našich služeb:
  • DOSPĚLÁ OSOBA 6.400,-Kč

  • DĚTI 0-5 let bez jídla a bez lůžka 2.500,- Kč

  • DĚTI 0-5 let s jídlem, bez lůžka 2.600,- Kč

  • DĚTI 5 let a více 3.800,- Kč 

Stravování je formou plné penze.

 

K dispozici budeme mít wellness bazén velikosti 8x4 m, v případě zájmu whirpool, saunu, turbosolárium, minigolf, masáže, manikúru a pedikúru, WiFi.

 

Pobyt bude začínat večeří a končit obědem.

Dopravu si každý zajišťuje sám – vlastní. Parkování je možné přímo před pensionem.

 

Restaurace nabízí velký výběr z dětských menu, připraveny jsou vysoké židličky pro krmení nejmenších hostů.

Pokoje se dvěma ložnicemi jsou uzpůsobené tak, aby všichni členové rodiny měli dostatek prostoru i soukromí a umožňují rodičům bavit se i po té, co uloží děti ke spánku. Není problém vybavit váš pokoj před příjezdem dětskou postýlkou, připravit vaničku na koupání apod. Dále budeme mít k dispozici dvoulůžkové i třílůžkové pokoje s možností přistýlek. Všechny pokoje jsou včetně sociálního zařízení.

 

A protože i pejsci jsou tak trochu jako děti, i oni se tu budou cítit dobře. Klidně je vezměte s sebou, Hotel Frankův Dvůr je „dog friendly“ a vaše čtyřnohé přátele ubytuje bez poplatků!